مشاوره پایان نامه چه کمکی به شما می کند؟

مشاوره پایان نامه
تاریخ انتشار : 21 آذر 96
377 بازدید
هیچ دیدگاه

امروز در آکادمی حکیم در خصوص مشاوره پایان نامه برای شما توضیح می دهیم. اما اول از همه باید نکته ای را متذکر شویم. منظور ما از مشاوره پایان نامه به هیچ وجه نگارش پایان نامه برای دانشجویان نیست.

به دلایلی که بارها آن را متذکرشده ایم، ماکاملاً با نوشتن پایان نامه برای دانشجو، توسط فرددیگر یا موسسه ای، (به هردلیل) مخالفیم.  یک دانشجوی دکترا با پرداخت 15-16 میلیون تومان ودانشجوی ارشد با پرداخت 8-9 میلیون تومان به دیگری یا دیگران ، باید مدرکی را اخذ نماید که حاصل کاروتلاش وزحمت خودش نیست، و دریافت چنین مدرکی ، لذت درونی ورضایت فردی برای او ندارد. چون بابتش لذت تجربه دانش وپژوهش را ازخود سلب کرده است.

مرتبط بخوانید: موارد پرکاربرد در پایان نامه

اما مشاور پایان نامه چه کمکی به شما می کند؟ ما اعتقادمان براین است که دانشجو باید از همه ابعاد مورد حمایت وهدایت قرار بگیرد تاازلذت تجربه دانش وپژوهش درحوزه تخصصی پایان نامه خود برخوردارشود. خودباوری خود را ارتقا دهد. با برنامه ریزی های کاملا دقیق ومنطقی که ارائه می دهیم. می تواند روی موضوع پایان نامه خود، تحقیق نماید  وبا کسب لذت از چنین تجربه ارزنده ای ، خود را بالنده و توانمند کند.

قابل توجه آن دسته از عزیزان دانشجو که درخواست مشاوره پایان نامه و به صورت کلی مشاوره های حمایتی وپشتیبانی دارند: لطفا فرم شرح وضعیت خودتان را با دقت وجزییات لازم، به ما تحویل بدهید. فرم شرح وضعیت به متخصصین ما کمک می کند تا براساس نیاز ، خواسته وشرایط هردانشجو، برنامه ریزی ها ومشاوره ها ی حمایتی لازم ، پیش بینی وارائه شود.

در مشاوره پایان نامه که آکادمی حکیم به شما ارائه می کند، بررسی شرح وضعیت برای شما رایگان است وجلسه مشاوره آن لاین که راهکارها ی عملی برای تقویت توانمندی های شما ، ارائه می شود، به صورت مشاوره مستقیم با تیم متخصص ما (نرخ تعرفه مشاوره ای دکترای تخصصی رایج تعیین شده است) وتا یک جلسه، مشاوره های حمایتی وپشتیبانی برای شما رایگان است. درطی این مدت زمانی، روند پیشرفت وتوانمندی شما، وتقویت خودباوری شما، درامر تدوین پایان نامه تان، مرتبا رصد و توسط تیم مشاور های پشتیبانی مورد حمایت مستمر قرار می گیرید.

مرتبط بخوانید: هشت راهنمایی برای پایان نامه نویسی

شما بعد از این مدت مقرر، رشد وتحول فوق العاده خودرا ارزیابی خواهیدکرد.در صورتی که در خصوص مشاوره پایان نامه نیاز به مشاوره رایگان در تلگرام داشته باشید می توانید با ما ارتباط برقرار کنید و یا از طریق فرم تماس با ما برای درج سوالات خود اقدام کنید.

برچسب ها : ,,,,,,,
مطالب مرتبط
تبلیغات شما
دیدگاهی بنویسید